(rukopis) Vzpomínka na ryjícího Bohdana Lacinu.
Rukopis. Datováno 9. 2. 1971. Psáno na ručním papíře A4. Jedna strana černým perem. Přiložen dřevoryt "Luční" od Bohdana Laciny. 21 x 14,3 cm. Nesignováno, nedatováno.
Na obou listech vzadu zbytky lepenky po paspartování.
Autogramy, Grafika, Skupina Ra
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)