(rukopis) Vzpomínka na ryjícího Bohdana Lacinu.

Kundera, Ludvík (1920 - 2010)

Rukopis. Datováno 9. 2. 1971. Psáno na ručním papíře A4. Jedna strana černým perem. Přiložen dřevoryt "Luční" od Bohdana Laciny. 21 x 14,3 cm. Nesignováno, nedatováno.

Na obou listech vzadu zbytky lepenky po paspartování.

Vzpomínka na ryjícího Bohdana Lacinu.

Autogramy, Grafika, Skupina Ra

700 Kč (827 Kč)