Hnízdo.
Lept 9,8 x 29,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Zdenek Fuksa 79. List č. 3/10. Tisk na ručním papíře.
Chagall II., str. 310.
Vzadu zbytky lepenky z paspartování.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)