Hnízdo.

Fuksa, Zdeněk (1922)

Lept 9,8 x 29,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Zdenek Fuksa 79. List č. 3/10. Tisk na ručním papíře.

Chagall II., str. 310.

Vzadu zbytky lepenky z paspartování.

Hnízdo.

350 Kč (414 Kč)