(koláž) Reprezentační jedenáctka skupiny Ra.

Koreček, Miloš (1906 - 1989)

Originální fotografie 15,5 x 21,6 cm. Stojící zleva: Miloš Koreček, Zdeněk Lorenc, Vilém Reichmann, Ludvík Kundera, Václav Tikal, Václav Zykmund. V podřepu: Josef Istler, Bohdan Lacina, Lu-Ku-Ra (Kundera, autorem Václav Zykmund), Jaroslav Puchmertl, Otta Mizera. Nesignováno, nedatováno. Rok 1985.

Chagall VI, str. 60 - 61.

Jedna z variant. Reprodukováno v katalogu výstavy pořádané od 23.6. do 11.9. 1988 U kamenného zvonu.

Reprezentační jedenáctka skupiny Ra.

2 800 Kč (3 308 Kč)
2 800 Kč (3 308 Kč)

Dražitel č.23, 5. 11. 2023 21:48