PF 83 Hadlačovi.

Hadlač, Jiří (1927 - 1991)

Barevná serigrafie 20 x 27,8 cm. Signováno, datováno a číslováno tužkou vlevo dole Hadlač 88. List č. 115/200. Trojlist. Vzadu napsán název tužkou.

Vzadu zbytky lepenky z paspartování.

PF 83 Hadlačovi.

150 Kč (177 Kč)