Dívčí akt.

Janeček, Ota (1919 - 1996)

Linoryt 19,7 x 10 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno.

Chagall IV, str. 148 - 149.

Nahoře a uprostřed skvrna od vody.

Dívčí akt.

450 Kč (532 Kč)