Dívčí akt.
Linoryt 19,7 x 10 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno.
Chagall IV, str. 148 - 149.
Nahoře a uprostřed skvrna od vody.
450 Kč (532 Kč)
450 Kč (532 Kč)