Ilustrace ke Quiencyho Levaně.
Linoryt 22 x 14,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1920 - 21.
Pečínková 159.
Quincey de, Thomas - Levana a Matky žalu. Stará Říše, M. Florianová, 1927.
3 000 Kč (3 545 Kč)
3 000 Kč (3 545 Kč)
3 000 Kč (3 545 Kč)
3 000 Kč (3 545 Kč)
Dražitel č.14, 4. 11. 2023 14:14