Ilustrace ke Quiencyho Levaně.

Čapek, Josef (1887 - 1945)

Linoryt 22 x 14,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1920 - 21.

Pečínková 159.

Quincey de, Thomas - Levana a Matky žalu. Stará Říše, M. Florianová, 1927.

3 000 Kč (3 545 Kč)
3 000 Kč (3 545 Kč)

Dražitel č.14, 4. 11. 2023 14:14