Soubor šesti počítačových grafik.

Jankovič, Jozef (1937)

Brno, Klub školství a vědy Bedřicha Václavka, 1980. Clpl. vazba, volně vložené listy, nestr. (2 s.) textu. Vloženo šest počítačových grafik od Jozefa Jankoviče. Všechny grafiky signovány, datovány a číslovány tužkou. Listy č. 50/100. Text J. Valoch a I. Bertók.

23. 10. 2016 00:08

400 Kč (473 Kč)
425 Kč (502 Kč)

Dražitel č.16, 22. 10. 2016 23:53