Věřím i já Bohu. že po přejití vichřic hněvu vláda věcí tvých se k tobě navrátí - ó, lide český.
Dřevoryt 16,1 x 13 cm. Nesignováno, nedatováno.
Toman I, str. 65 - 66.
Vzadu stopy lepenky po paspartování.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)