Věřím i já Bohu. že po přejití vichřic hněvu vláda věcí tvých se k tobě navrátí - ó, lide český.

Bílek, František (1872 - 1941)

Dřevoryt 16,1 x 13 cm. Nesignováno, nedatováno.

Toman I, str. 65 - 66.

Vzadu stopy lepenky po paspartování.

500 Kč (591 Kč)