Zmije.

Jandová, Ludmila (1938 - 2008)

Barevný lept 10,8 x 7,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 13/5 !

Chagall IV., str. 146 - 147.

Vzadu zbytky lepenky po paspartování.

Zmije.

240 Kč (276 Kč)