Konvolut pěti kombinovaných technik.
Společné téma půda. Rozměry: 8 x 6,3 cm + 8 x 6,3 cm + 8,4 x 6,3 cm + 8,1 x 6,4 cm + 8,2 x 6,3 cm. Čtyři listy signovány a datovány Dana Chatrná 76. Jeden list bez datace. Všechny exempláře mají vzadu zbytky lepenky po paspartování. Jedna z variant dvakrát, jednou tisk na ručním papíře.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
Dražitel č.26, 5. 11. 2023 21:54