Ex Libris Karel Žižkovský.

Jirků, Boris (1955)

Serigrafie 16,6 x 11 cm. Signováno vpravo dole tužkou a v desce. Nedatováno. Montováno na karton.

Ex Libris Karel Žižkovský.

350 Kč (414 Kč)