Zátiší.

Antonová, Alena (1930 - 2021)

Barevný lept 16,8 x 11,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2005. List č. 82/100.

Chagall I., str. 46 - 47.

Zátiší.

220 Kč (260 Kč)
270 Kč (319 Kč)

Dražitel č.18, 5. 11. 2023 21:23