(Koreček Miloš) Mladé ženy.
Brno, Norbert Felsch, 1983. Obžurky času svazek pátý. OBr., kartonové pouzdro, nestr. (34 s.). Šest barevných suchých jehel na ručním papíře z Velkých Losin Miroslav Houra. Všechny grafické listy volně vloženy, signovány a datovány tužkou. Obálka s použitím vlastní fotografie Miloš Koreček. Doslov Jan Skácel. Grafická úprava Miloš Koreček. V tiráži podpisy Norberta Felsche a Miloše Korečka. Celkem 21 výtisků, tento č. 10.
Uvolněno ve hřbetě.
2 600 Kč (3 072 Kč)
2 600 Kč (3 072 Kč)
2 600 Kč (3 072 Kč)
2 600 Kč (3 072 Kč)
Dražitel č.12, 22. 10. 2016 19:01