(erotika) Konvolut dvou exlibris K .J. Obrátila.
1. Hrabal, Arnošt: Ex Libris K. J. Obrátil. Mořská panna na lebce. Dřevoryt 7,9 x 6,4 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1928. 2. Obrátil, K. J.: Ex Libris eroticis K. J. Obrátil. Zinkografie 7,6 x 7 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1909.
Svozil 44.
160 Kč (189 Kč)
160 Kč (189 Kč)
160 Kč (189 Kč)
160 Kč (189 Kč)
Dražitel č.14, 4. 11. 2023 13:33