EXL FN. Piknik na dece.
Barevná litografie 13 v 7 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1984.
Humplík 100.
7. 5. 2023 21:04
7. 5. 2023 21:04
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
380 Kč (449 Kč)
380 Kč (449 Kč)
Dražitel č.6, 7. 5. 2023 20:59