(vazba) Píseň písní, píseň nejpřednější.

Haširím, Šír

Praha, Spolek českých bibliofilů, 1950. Ráj knihomilů svazek 1. Clkož. vazba se zlacením, kartonové pouzdro. 30 (1) s. Vázala Eva Smutná, signováno značkou na předsádce. Přebásnil S.K. Neumann. Tři orig. mědirytiny a ilustrace Jaroslav Lukavský. Typografická úprava Jaroslav Picka. Celkem 1350 číslovaných výtisků na ruční papíře Maršov. Tento č. 1256. Podpis Jaroslava Lukavského v tiráži.

Bubla 6765.

Píseň písní, píseň nejpřednější.

3 500 Kč (4 135 Kč)
3 500 Kč (4 135 Kč)

Dražitel č.12, 22. 10. 2016 19:07