PF 1990 František Jelínek. Čtenářka.

Antonová, Alena (1930 - 2021)

Barevný lept 12,8 x 9,1 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou A. Antonová 89. List č. 52/100.

Vencl 96.

150 Kč (177 Kč)