(Suchánek Vladimír) Fryderyk a Marianna.

Bednář, Kamil (1912 - 1972)

Praha, Supraphon, 1981. Skivertexová vazba s ražbou a zlacením, papírová obálka vevázána. Kartonové pouzdro. 24 (1) s. Vázal Ladislav Hodný mladší. Obálka a pět barevných litografií, z toho čtyři celostránkové signované, Vladimír Suchánek. Grafická úprava Milan Kopřiva. Celkem 200 číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Část nákladu vázána v umělecké vazbě. Tento výtisk jeden z nich, č. 172/200.

Fryderyk a Marianna.

23. 10. 2016 00:26

2 300 Kč (2 717 Kč)
4 800 Kč (5 671 Kč)

Dražitel č.12, 23. 10. 2016 00:11