EXL PF ETC. Jiří Brázda.
Olomouc, OV SSM, Stránský Vilém, 1987. Editio 13 svazek 4. OBr., pap. přebal, fólie. 71 (12) s. 13 orig. barevných kombinovaných technik Jiří Brázda. Vše signováno a datováno tužkou. Překlad Jiří Hrdlička. Grafická úprava Rostislav Vaněk. Celkem 150 výtisků na Vélin Cuve číslovaných 1/120 + 30 autorských výtisků číslovaných římsky. Tento výtisk č. 108.
2 800 Kč (3 308 Kč)
2 800 Kč (3 308 Kč)