PF 2004 PhDr. František Dvořák.
Dvojlist. Vpravo serigrafie s podtiskem 7,5 x 12,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Vlevo tištěný letopočet, pod ním podpis Františka Dvořáka modrým perem.
Chagall I., str. 194 - 195.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
Dražitel č.6, 5. 5. 2023 13:40