Abstrakce.

Chatrný, Dalibor (1924 - 2012)

Lept 24,7 x 22,7 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed D. Chatrný 65. Pasparta.

Chagall IV., str. 35 - 36.

Abstrakce.

1 000 Kč (1 182 Kč)