(Brázda Jiří, Čápová Hana, Kállay Dušan) Kalendář. Kalender. Calendar. 1987.

Bez místa vydání, n. vl., 1986. Třináct grafických listů montovaných na kartonech. Různé rozměry a techniky: Stanislav Černý: Jeden Eden, lept, Lenka Vilhelmová: Mráz v hlavě, mezzotinta, Peter Kĺúčik: Február, lept, Kamila Štanclová: Neznámy, lept, Josef Dudek: Ještě tam budem, lept, akvatinta, mezzotinta, Jiří Brázda: Eva prima Pandora, suchá jehla, rytina, mezzotinta, Dušan Kállay: Bez názvu, lept, Ludmila Jandová: Červenec, suchá jehla, Robert Jančovič: Príchod predkov, lept, mezzotinta, suchá jehla, Hana Čápová: Je to šťavnaté, lept, Jiří Vlach: Konec, lept, Robert Brun: Škorpión, mezzotinta, lept, Peter Oriešek: Dárek, reliéf. Všechny grafické listy signovány, číslovány a některé datovány tužkou. Editor Vilém Stránský. Typografie Václav Bozděch. Celkem 100 číslovaných exemplářů. Tento č. 88/100.

Kalendář. Kalender. Calendar. 1987.

2 300 Kč (2 717 Kč)
4 300 Kč (5 080 Kč)

Dražitel č.2, 21. 10. 2022 15:02