SMe. 2. SMd.
1. Barevná kombinovaná technika 24,1 x 17,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Dalibor Chatrný 1968. List č. 8/10. 2. Barevná kombinovaná technika 24,2 x 17 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Dalibor Chatrný 1968. List č. 8/10. Oba listy v jedné paspartě.
Chagall IV., str. 35 - 36.
2 400 Kč (2 836 Kč)
2 400 Kč (2 836 Kč)