Holoubek.

Antonová, Alena (1930 - 2021)

Lept 25,8 x 16,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou A. Antonová 80. List č. 12,/60.

Chagall I., str. 46 - 47.

Holoubek.

280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)

Dražitel č.3, 8. 4. 2022 11:58