Brázda, Jiří (1952 - 1)

Kombinovaná technika 12 x 8,8 cm. Signováno a datováno dole uprostřed JBrázda 99.

Chagall I., str. 209.

300 Kč (345 Kč)
300 Kč (345 Kč)

Dražitel č.4, 8. 4. 2022 12:08