Složená gratulace panu Jiřímu Suchému.
Barevná litografie 69,7 x 40,2 cm. Signováno a datováno na rubu tužkou Jiří Šaloun 81. List č. XII./XXXI./70. Složeno do formátu A4.
Chagall XV., str. 62-364.
10. 4. 2022 20:05
10. 4. 2022 20:05
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
3 200 Kč (3 781 Kč)
3 200 Kč (3 781 Kč)
Dražitel č.18, 10. 4. 2022 20:00