Složená gratulace panu Jiřímu Suchému.

Šalamoun, Jiří (1935 - 2022)

Barevná litografie  69,7 x 40,2 cm. Signováno a datováno na rubu tužkou Jiří Šaloun 81. List č. XII./XXXI./70. Složeno do formátu A4.

Chagall XV., str. 62-364.

10. 4. 2022 20:05

2 000 Kč (2 363 Kč)
3 200 Kč (3 781 Kč)

Dražitel č.18, 10. 4. 2022 20:00