(vazba, Janeček Ota) Knížka lásky..

Florian, Miroslav (1931 - 1996)

Praha, Supraphon, n.p., 1975. Polyhymnia svazek 4. Lyry Pragensis svazek 15. Celokožená vazba dle Bradela, 213 x 156 x 21 mm, mořená a patinovaná vepřovice, ručně šitý kapitálek na dvě jádra, ořízka škrobová leštěná, zlacená linka na hraně desek, inkrustace, zlacení. Předsádky: mořený lihový papír, totožný s pouzdrem, sestavované polokožené pouzdro. Vázal Jan Perůtka březen 2022. Signováno v tiráži tužkou a na předsádce značkou. 44 s. Tři barevné suché jehly signované tužkou Ota Janeček. Grafická úprava Vladimír Viener. Doslov dr. Jiří Kutina. Celkem čtyřista číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin, varianta A a B. Tento výtisk č. 159/160.

Knížka lásky..

23 000 Kč (27 175 Kč)
23 000 Kč (27 175 Kč)

Dražitel č.18, 10. 4. 2022 19:10