Luis Fógl.
Linoryt 10,2 x 10,2 cm. Signováno a datováno dole uprostřed červenou pastelkou A. Mikulka 1972.
10. 4. 2022 20:04
10. 4. 2022 20:04
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
305 Kč (360 Kč)
305 Kč (360 Kč)
Dražitel č.27, 10. 4. 2022 19:59