Malé básně

Muzika, František (1900 - 1974)

Lept 10,2 x 5,8 cm. Nesignováno, nedatováno, rok 1929.

Chagall IX, str. 145 - 147.

Malé básně

700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)

Dražitel č.8, 8. 4. 2022 22:42