Pozvánka 75 SČB.

Roučka, Pavel (1942)

Arch papíru. Na první straně barevná litografie 21,9 x 15,8 cm od Pavla Roučky. Signováno vpravo dole tužkou, list č. 131/150. Na čtvrté straně tištěná báseň od Karla Sýse. Pod básní podpis modrým perem.

Chagall XIII., str. 77 - 79.

Pozvánka 75 SČB.

200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)

Dražitel č.8, 10. 4. 2022 19:52