Poděkování a P.F. 1979 - 1999 Lumír Randýsek.
Arch papíru. Vlevo barevná litografie 12,4 x 8,7 cm signovaná a datovaná dole uprostřed tužkou Liesler 77. Vpravo tištěný text.
Chagall VII, s. 144 - 146.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
Dražitel č.9, 9. 4. 2022 09:09