Poděkování a P.F. 1979 - 1999 Lumír Randýsek.

Liesler, Josef (1911 - 1991)

Arch papíru. Vlevo barevná litografie 12,4 x 8,7 cm signovaná a datovaná dole uprostřed tužkou Liesler 77. Vpravo tištěný text.

Chagall VII, s. 144 - 146.

150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)

Dražitel č.9, 9. 4. 2022 09:09