(vazba) Svědomím věků. I. V záři helénského slunce.

Machar, Josef Svatopluk (1864 - 1942)

Praha, F.  Šimáček, 1912. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, kapitálek. 238 (2) s. Vázal A. Malík. Signováno na předsádce.

Umělecká vazba.

Svědomím věků. I. V záři helénského slunce.

650 Kč (768 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)

Dražitel č.13, 10. 4. 2022 19:55