(vazba) Svědomím věků. I. V záři helénského slunce.
Praha, F. Šimáček, 1912. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, kapitálek. 238 (2) s. Vázal A. Malík. Signováno na předsádce.
Umělecká vazba.
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
Dražitel č.13, 10. 4. 2022 19:55