(Toyen) Ze tří milionů tři.

Frank, Leonhard (1882 - 1961)

Praha, Rudolf Škeřík, 1932. Symposion svazek 59. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, kapitálek. 205 (1) s. Přeložil Jaroslav Zaorálek. Čtyři dvoubarevné litografie, typografická úprava a návrh vazby Toyen. Kromě výtisků na papíře antik vyšlo 40 výtisků na holandském papíře Pannekoek číslovaných I - XL a 300 výtisků na domácím simili japanu číslovaných 1 - 300. Tento výtisk jeden z 300, č. 219.

Bubla 3113. Ladman 71.

Ze tří milionů tři.

800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)

Dražitel č.8, 8. 4. 2022 22:52