Když mám Dales !

Guttmann, Robert (1880 - 1942)

Kresba tužkou 18,7 x 17 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 1931.

Když mám Dales !

7 000 Kč (8 271 Kč)
7 000 Kč (8 271 Kč)

Dražitel č.11, 9. 4. 2022 22:22