(kresba, vazba) Kytice.

Erben, Karel Jaromír (1811 - 1870)

Velké Losiny, Papírenská manufaktura Velké Losiny s. r. o., 2008. Celokožená vazba dle Bradella, 229 x 177 x 27 mm, mořená vepřovice, zlacení, vellucent proces, inkrustace. Ručně šitý kapitálek na dvě jádra, ořízka škrobová, leštěná. Předsádky: lihový papír, totožný s pouzdrem. Polokožené pouzdro. Vázal Jan Perůtka, Zlín listopad 2021. Signováno na předsádce značkou a v tiráži tužkou. 116 s. Třináct originálních kombinovaných technik signovaných tužkou Günter Hujber. V tomto výtisku navíc vevázána ve frontispisu originální kresba od Güntera Hujbera z roku 2021. Signováno a datováno vpravo dole. Typografická úprava Jan Herynek. Původní papírová obálka byla vyhotovena knihařstvím Jiří Fogl a Pavlína Rambová, Žamberk. Celkem 100 číslovaných a signovaných výtisků na ručně čerpaném papíře Losín. Tento výtisk č. 50/100.

Unikátní výtisk s originální kresbou a uměleckou vazbou.

Kytice.

16 500 Kč (18 975 Kč)
16 500 Kč (18 975 Kč)

Dražitel č.17, 4. 12. 2021 14:12