Hadí muž III.
Suchá jehla 28,1 x 22 cm. Signováno a datováno vlvo dole tužkou Tichý 45. Rám, pasparta sklo.
Dvořák 116/2.
Papír okolo pasparty nažloutlý, na paspartě vlevo nahoře skvrna.
18 000 Kč (21 267 Kč)
18 000 Kč (21 267 Kč)
18 000 Kč (21 267 Kč)
18 000 Kč (21 267 Kč)
Dražitel č.25, 4. 12. 2021 21:51