Výstava Alois Mikulka.
Linoryt 29,4 x 25,8 cm. Nesignováno, nedatováno. Červený otisk.
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)
Dražitel č.6, 3. 12. 2021 11:53