Poslední chvilka Bolka Polívky State L.
Linoryt 20,9 x 33 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo napsán název. Rok 1977.
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 701 Kč (2 010 Kč)
1 701 Kč (2 010 Kč)
Dražitel č.6, 4. 12. 2021 18:50