Dopis Jarkovi Svobodovi.
Bez údajů. Psáno na dopisním papíře po jedné straně černým perem. Bílek zasílá návrh svatebního oznámení. Pokud se bude návrh líbit, provede jej a přiveze, až bude hezké počasí. Prosí také adresáta, aby nechal kresbu u sebe, pokud pojede na svátky domů a pokud se bude líbit. Přiloženo finální oznámení: Naše cesty půjdou spolu Hana a Jarka (Hana Finkousová a Jarka Svoboda). Dřevoryt 8,1 x 12,2 cm, hnědý otisk. Nesignováno, nedatováno, rok 1936.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
Dražitel č.28, 4. 12. 2021 22:26