p.f. 83. Tomáš Bím.
Barevná litografie 9,9 x 6,4 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed T. Bím 81.
Chagall I, str. 165 - 166.
5. 12. 2021 00:02
5. 12. 2021 00:02
160 Kč (184 Kč)
160 Kč (184 Kč)
185 Kč (213 Kč)
185 Kč (213 Kč)
Dražitel č.37, 4. 12. 2021 23:57