p.f. 83. Tomáš Bím.

Bím, Tomáš (1946)

Barevná litografie 9,9 x 6,4 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed T. Bím 81.

Chagall I, str. 165 - 166.

p.f. 83. Tomáš Bím.

5. 12. 2021 00:02

160 Kč (184 Kč)
185 Kč (213 Kč)

Dražitel č.37, 4. 12. 2021 23:57