Na kurtu V.
Barevná litografie 10,5 x 8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1980.
Dvořák str. 350.
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
Dražitel č.2, 3. 12. 2021 10:25