Zhoupnutí.
Barevná litografie 42,1 x 35,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou M. Rittstein 81. List č. 57/70.
Chagall XII, str. 350 - 352.
5. 12. 2021 00:03
5. 12. 2021 00:03
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
Dražitel č.37, 4. 12. 2021 23:58