Vášeň.

Rittstein, Michael (1949)

Barevná litografie 42 x 29,5 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře tužkou M. Rittstein 81. List č. 57/70.

Chagall XII, str. 350 - 352.

Vášeň.

1 000 Kč (1 182 Kč)
1 125 Kč (1 329 Kč)

Dražitel č.4, 4. 12. 2021 23:05