Žena v interiéru.
Kolorovaná suchá jehla 12 x 8,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou F. Gross 46. List č. 5/5. Rám, pasparta, sklo.
Soupis 91.
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
Dražitel č.2, 4. 12. 2021 23:07