Figura.
Lept 9 x 6,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Matal 85. Rám, pasparta, sklo.
Chagall VIII., str. 120 - 121.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
325 Kč (384 Kč)
325 Kč (384 Kč)
Dražitel č.14, 4. 12. 2021 06:34