Lov.

Florian, Michael (1911 - 1984)

Dřevoryt 20,6 x 15,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 170/72.

Chagall II., str. 268.

Lov.

200 Kč (236 Kč)