Kombinovaná technika 25,4 x 31,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Dalibor Chatrný 70. List č. 3/15. Pasparta.
Chagall VI., str. 433 - 434.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 725 Kč (2 038 Kč)
1 725 Kč (2 038 Kč)
Dražitel č.34, 4. 12. 2021 23:49