František Tichý.
Kombinovaná technika 14 x 14,1 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou L. Kuklík 75. Autorský tisk. Tisk na ručním papíře z Velkých Losin.
Chagall VI., str. 433 - 434.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)