Spolek českých bibliofilů Methodu Kalábovi k sedmdesátým narozeninám.
Praha, Spolek českých bibliofilů a SČUG Hollar, 1955. OBr., 52 (3) s. Uspořádali Kamil Resler a Jaroslav Picka. Ve frontispisu ilustrace od Adolfa Hoffmeistera. V příloze litografie Maxe Švabinského, dřevoryt Cyrila Boudy a dřevoryt Karla Svolinského. Dřevoryty signovány tužkou. Typografická úprava Karel Novák a Jan Vaníček. Vyšlo jako Příloha Zpráv českých bibliofilů v Praze, členská prémie.
Nerozřezáno. Chybí lept Ladislava Čepeláka.
450 Kč (532 Kč)
450 Kč (532 Kč)