(Svoboda Jindřich) Mladá Parka.

Valéry, Paul (1870 - 1944)

Praha, Orbis, 1937. Clpg. vazba s koženým štítkem na hřbetě, aplikovaný barevný japan, připevněna bronzová plastika. zlacení. Ručně šitý kapitálek, zlatá ořízka, plastická košilka s výřezem, kartonové pouzdro, ochranné papírové pouzdro. Papírová obálka vevázána, 46 (1) s. Vázal Jindřich Svoboda v roce 1990. Signováno  a  datováno tužkou na předsádce. Litografie signované tužkou Václav Mašek. Typografická úprava Rudolf Hála. Celkem 220 číslovaných výtisků na ručním holandském papíře van Gelder. Tento výtisk č. LII.

Bubla  5234.

Výborný stav. Uvnitř vložena kartička s poznámkami Jindřicha Svobody.

Mladá Parka.

5. 12. 2021 00:04

28 000 Kč (33 082 Kč)
29 000 Kč (34 264 Kč)

Dražitel č.30, 4. 12. 2021 23:59